
Aan het woord: Marcel van Zoest
“Als ik Kobus bel, staan ze klaar.” Lees hoe partnerschap leidt tot sterke teams, slimme planning en duurzame groei.
Beleef de virtuele en echte wereld van groente en fruit. Deze studenten kregen een voorproefje.
Van buiten lijken de bedrijven op de Dutch Fresh Port misschien op grote ‘blokkendozen’, maar gisteren namen we de studenten mee naar binnen! Op uitnodiging van het Da Vinci College – World of Logistics namen de VMBO-Studenten van CSG De Lage Waard in Papendrecht enthousiast deel aan de Experience.
Theorie en praktijk komen samen in 3D beelden (mede ontwikkeld door SVO vakopleiding food & MetaChef) Zo ontstond er een interactieve les over o.a. het logistieke proces; welke vervoersmiddelen worden gebruikt en welke gevaren zijn er. Door een VR-bril konden de studenten zelf ervaren hoe het is om door een loods te bewegen met rijdende heftrucks en draaiende verpakkingsmachines en gingen ze zelfs virtueel de hoogte in!
Ook was er aandacht voor fysieke belasting en hoe zwaar je eigenlijk mag tillen op de werkvloer. De ochtend werd afgesloten met een bingo, waarbij de winnaar naar huis ging met een grote snoeppot!
“Als ik Kobus bel, staan ze klaar.” Lees hoe partnerschap leidt tot sterke teams, slimme planning en duurzame groei.
Van kandidaat tot teamleider met lef en doorzettingsvermogen. Hoe Gerta via Kobus haar kracht vond en nu anderen helpt groeien.
Van tijdelijk plan naar toekomst met perspectief. Hoe Pawel en Dorota hun plek vonden via Kobus.