Dé toekomst van onboarden: van papier naar beleving!
Nieuw: Samen met MetaChef tilt Kobus onboarding naar een hoger niveau: sneller, veiliger en effectiever!
Beleef de virtuele en echte wereld van groente en fruit. Deze studenten kregen een voorproefje.
Van buiten lijken de bedrijven op de Dutch Fresh Port misschien op grote ‘blokkendozen’, maar gisteren namen we de studenten mee naar binnen! Op uitnodiging van het Da Vinci College – World of Logistics namen de VMBO-Studenten van CSG De Lage Waard in Papendrecht enthousiast deel aan de Experience.
Theorie en praktijk komen samen in 3D beelden (mede ontwikkeld door SVO vakopleiding food & MetaChef) Zo ontstond er een interactieve les over o.a. het logistieke proces; welke vervoersmiddelen worden gebruikt en welke gevaren zijn er. Door een VR-bril konden de studenten zelf ervaren hoe het is om door een loods te bewegen met rijdende heftrucks en draaiende verpakkingsmachines en gingen ze zelfs virtueel de hoogte in!
Ook was er aandacht voor fysieke belasting en hoe zwaar je eigenlijk mag tillen op de werkvloer. De ochtend werd afgesloten met een bingo, waarbij de winnaar naar huis ging met een grote snoeppot!
Nieuw: Samen met MetaChef tilt Kobus onboarding naar een hoger niveau: sneller, veiliger en effectiever!
Bij Kobus is planning meer dan een rooster. Lees hoe wij piek- en dalmanagement in AGF-logistiek efficiënt aanpakken.
Jobcoaching bij Kobus gaat verder dan werk alleen. Ontdek hoe onze jobcoaches het verschil maken.